stolarz meblowy Warszawa   meble z płyty mdf   solidny stolarz   meble na zamówienie   meble kuchenne zdjęcia   meble kuchenne ceny   meble na wymiar Warszawa  

NASZA OFERTA:

meble kuchenne w Warszawie
meble kuchenne w Warszawie
meble kuchenne w Warszawie
meble kuchenne w Warszawie
meble kuchenne w Warszawie
meble kuchenne w Warszawie

KOMPONENTY:

na prowadnicach blum
meble fornirowane z płyty
meble na zamówienie
meble na wymiar
meble lakierowane połysk
meble z płyty mdf

Meble Markiewicz - kameralna firma meblowa.

Stwórz z nami własne wnętrze.

Urządzasz swoje miejsce i szukasz fachowców, którzy zrealizują Twój projekt?

Rozumiemy, jak duże znaczenie ma przestrzeń, w której żyjemy. Kolor ścian, meble, światło... Wszystko tworzy kompozycję, która ma wpływ na nasze samopoczucie.

Dlatego jako grupa stolarzy założyliśmy rodzinny zakład produkcji mebli z mobilnym montażem - na terenie Warszawy i okolic - by pomagać spełniać marzenia o pięknym wnętrzu, do którego z przyjemnością się wraca.

Meble na wymiar, dopasowane do Twoich potrzeb i spełniające Twoje oczekiwania.

Specjalizujemy się w meblach kuchennych, ale wykonujemy też wszelkie inne meble z płyty MDF (ewentualnie z laminatu) - m.in. szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe, meble łazienkowe.

Wyróżniamy się pomysłowością, rzetelnością i starannością wykonania. Staramy się, żeby każda powierzona nam przestrzeń była stylowo i praktycznie zagospodarowana.

Meblowanie z wyczuciem i zaangażowaniem.

Chcemy, żeby nasi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie, współpracując z nami. Udowadniamy, że prace związane z aranżacją wnętrz nie muszą być uciążliwe, tak jak wszelkie inne prace remontowe. Zgrany, przyjazny zespół jaki tworzymy pozwala nam na doskonałą komunikację z klientami, a umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby – doradzać i podpowiadać najlepsze rozwiązania.

O tym, że udaje nam się pozytywnie zaskakiwać naszych klientów, świadczy ich zadowolenie i pozytywne opinie, jakie otrzymujemy.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, architektami oraz firmami jako podwykonawcy.

Poznaj naszą ofertę.

Jeśli tym, co szukasz są "meble kuchenne Warszawa", "kuchnie na wymiar Warszawa", "meble na zamówienie Warszawa" - jesteśmy do Twojej dyspozycji. świadczymy usługi na terenie całej Warszawy i okolic.


To tylko chwila

meble kuchenne cena  
Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji usług oraz w celach gromadzenia anonimowych statystyk.
Prawa autorskie zastrzeżone - wykorzystywanie całości lub fragmentów strony wymaga pisemnej zgody autora. #WBD